Wie zijn wij

Wie zijn wij

CGGZ Crescendo Enschede 2023

Op de foto ontbreken de koorleden: Alide H., Anneke H., Truus de L., Conny M., Elly Sch., Johan G., Hans de J., Rob de J., Henk G., Egbert S.

Bestuur:          
Voorzitter: Tamara Aarnink | voorzitter@crescendo-enschede.nl

Secretaris: Koos Schollaardt | secretaris@crescendo-enschede.nl

Penningmeester: Freek van Beesten | penningmeester@crescendo-enschede.nl

Bestuurslid:  Joop van Ulzen | J.van.Ulzen@kpnmail.nl

Bestuurslid: Gosca Luiten | gmluiten@hotmail.com

Dirigent:
Jan Willem Docter | dirigent@crescendo-enschede.nl

Muziekcommissie:
Joop van Ulzen | J.van.Ulzen@kpnmail.nl

Rita van Ulzen | J.van.Ulzen@kpnmail.nl

Jannie Wijbrands | wijbrandsjannie@gmail.com

Kledingcommissie:     
Alide Harwig | alideharwig@gmail.com 

Janneke Zwerver | janezwerver@gmail.com

Tijdens concerten en overige optredens dient er zwarte kleding te worden gedragen. De dames dragen dan een zwarte jurk of broek en blouse/trui, zwarte panty’s en zwarte schoenen/laarzen. De heren dragen een zwart kostuum met een wit overhemd en een zwarte stropdas (of rode vlinderstrik die door Crescendo in bruikleen wordt verstrekt) en zwarte schoenen. Indien nodig zullen bij een optreden Alide en Janneke ervoor zorgen dat de dames een corsage krijgen, die aan de linkerkant moet worden gedragen.

Archiefbeheer:
Roelof Jongman | roelofjongman56@gmail.com

Beheer en onderhoud website en public relations:
Jan Harwig | webmaster@crescendo-enschede.nl

Bekijk hier onze Privacyverklaring!